SureColor SC-S

  • nové možnosti pri tlači
  • istota dlhotrvávajúcej kvality
  • živšie a rýchlejšie schnúce výtlačky

Nové možnosti
pri tlači na rôzne podklady

Tlačiarne EPSON rad SC-S ponúkajú zákazníkom nové možnosti pri tlači na rôzne podklady, vrátane transparentnej fólie, vinylu, plátna a fotopapiera. Každá tlačiareň radu SC-S je ideálna na vytváranie vysokohodnotných pútačov a živých reklamných aplikácií, ako sú tapety a potlač na autá.

Celá modelová rada je navrhnutá, vyvinutá a vytvorená spoločnosťou Epson, čím je zabezpečená istota dlhotrvávajúcej kvality, ktorú podtrhuje až dvojročná štandardná záruka s možnosťou predĺženia. Použité atramenty Epson UltraChrome GS3 vytvárajú živšie, rýchlejšie schnúce výtlačky, pričom spotreba atramentu je v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami nižšia. Súprava 9/10 atramentov tlačiarne SC-S80610 zahŕňa metalický, biely, oranžový a červený atrament, vďaka čomu dokáže vytvoriť širokú škálu vysokokvalitných presných farieb – teraz až 98,2 % farieb PANTONE Solid Coated Colors v rámci systému.

PANTONE MATCHING SYSTEM®. Tlačová hlava Epson PrecisionCore TFP prináša výnimočnú kvalitu obrazu a vytvára maximálne rozlíšenie až 1440 × 1440 dpi.

Naša spoločnosť je jediný autorizovaný predajca a servisný partner pre tlačiarne EPSON rad SC-S na Slovensku.

98,2 %
PANTONE
Solid Coated

Výnimočná
kvalita obrazu

Max. rozlíšenie
1440 × 1440 dp

Výhody EPSON SC-S

Menej zásahov
používateľa

Systém čistenia hlavy na látky radu SC-S automaticky udržuje tlačovú hlavu v dobrom stave, čo zaručuje kvalitné výsledky počas celej prevádzky. Jednotku hlavy čistí aj od prachu a nečistôt, aby zaistil jej spoľahlivý výkon.

Filtrácia
vzduchu

Systém cirkulácie vzduchu s dvojitým filtrom radu SC-S zabezpečuje v tlačiarni čistý vzduch – predchádza tým zlyhaniam spôsobeným usadzovaním voľných atramentových kvapiek.

Režim
PrecisionDot

Vysokokvalitná technológia spracovania obrazu pomocou režimu PrecisionDot, ktorý kombinuje tri technológie (Half Tone Module, LUT a Micro Weave) a zvyšuje kvalitu na všetkých typoch tlačových médií.

Produkty