S Class 3

  • Nástupca série S Class 2
  • Ešte vyššia rýchlosť
  • Nová rezacia hlava s vlečným aj tangenciálnym nožom
  • Ideálna voľba pre profesionálov, ktorí vyžadujú výkon, presnosť a všestrannosť.

NAVRHNUTÉ PRE
ŠPIČKOVÝ VÝKON

Summa S Class 3 je najmodernejšie zariadenie určené pre profesionálnych používateľov, ktorí požadujú špičkový výkon pri svojich aplikáciách na rezanie vinylov. Tento rad obsahuje pokročilú technológiu True Tangencial Cutting od Summa s jedinečným motorizovaným nožom, čo umožňuje dosiahnuť bezkonkurenčnú presnosť a precíznosť do najmenších detailov.

Pokročilá technológia rezania

Tangenciálne a vlečné nože triedy S3 sú ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí vyžadujú výkon, presnosť a všestrannosť.

True Tangential Cutting Technology

Špičkovo navrhnuté tangenciálne rezacie hlavy radu S Class 3T majú jedinečný motorizovaný nôž, ktorý umožňuje dosiahnuť bezkonkurenčnú presnosť a precíznosť až do najmenších detailov.

Inteligentné triedenie objektov a panelovanie

Funkcia inteligentného triedenia objektov je navrhnutá tak, aby zakaždým vybrala najoptimálnejší východiskový bod na rezanie objektov. Okrem toho jedinečná funkcia Smart Panelling zvyšuje presnosť rezania a zjednodušuje následné spracovanie. Keď je panelling nastavený napr. na 40 cm, všetky objekty v tomto rozsahu sa režú naraz.

Summa S Class 3
Špičkové rezanie pre profesionálov

Optický pozičný systém

Technológia snímača OPOS X sníma 4 až 128 značiek na širokom spektre materiálov. Teraz je kamera v triede S 3 Series výkonnejšia s ešte rýchlejšími rozpoznávacími schopnosťami.

Výkonná hlava

Modely S Class 3 TC sú najpokročilejšie frézy radu S3. Ich vysoko presná rezacia hlava teraz môže niesť dva nástroje naraz. To vám umožňuje rezať a ryhovať bez výmeny nástrojov.

Jednoduchosť použitia

Objavte jednoduchšie používanie vďaka modro, zeleno a červeno podsvietenému stavovému riadku. Okrem toho rýchlo identifikujete nastaviteľné komponenty podľa ich modrej farby. To všetko dopĺňa strategicky umiestnená priehradka na náradie v zadnej časti pre efektívnu prácu. Trieda S 3 je tiež navrhnutá s dôrazom na ergonómiu a jednoduchosť používania.

Produkty

No data was found