HP Latex

  • eco-friendly
  • UV stálosť až 3 roky
  • interiérové aj exteriérové použitie

Revolučná
technológia

so statusom
eco-friendly

HP Latex je revolučná technológia určená nie len pre oblasť signmakingu, ktorá ako jedna z mála spĺňa status eco-friendly technológií. Atramenty s podkladom na báze vody spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria v oblasti zdravotnej nezávadnosti a majú minimálny dopad na životné prostredie. Vďaka jedinečnej technológií HP Latex sú všetky výstupy okamžite suché a použiteľné a nie je nutné následné sušenie. Výtlačky HP Latex generácie L300 a L500 série majú zvýšenú oteruvzdornosť a UV stálosť až tri roky.

Pri bežných ecosolventných výtlačkoch je nutné výstupy laminátovať a UV stálosť je v tomto prípade nižšia. Najväčšou prednosťou technológie je široká škála potlačených materiálov. Bezkonkurenčnú kvalitu podčiarkuje aj použitie inovatívnej latexovej technológie tlače, ktorá je mimoriadne obľúbená u zadávateľa vzhľadom na používané farby bez akéhokoľvek zápachu. Toto všetko robí z tlačiarne HP Latex univerzálnu technológiu na výrobu aplikácií určených pre interiérové aj exteriérové použitie.

Atrament na báze vody

Bez zápachu

UV stálosť až tri roky

Výhody HP Latex

Eco-friendly
tlačiareň

HP Latex technológia je ako jedna z mála reálnych eco-friendly tlačiarní na trhu spĺňajúca najnáročnejšie kritéria v oblasti zdravotnej nezávadnosti a dopadu na životné prostredie dôkazom čoho je rad certifikátov, hlavne certifikát GREENGUARD GOLD. Vďaka tomu sú výtlačky vhodné aj na úplný celoolep miestností a je možné ich umiestniť aj v nemocniciach či školách.

Bez zápachu

Farby sú bez akéhokoľvek zápachu a prevádzka nemusí mať špeciálne odvetrávanie a umožňuje používanie v akýchkoľvek vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Široká škála
potlačiteľných materiálov

Tlač na široký výber médií vrátane všetkých nekriedových médií kompatibilných s rozpúšťadlami a recyklovateľných médií HP. Ľahko dostupné stovky pripravených predvolieb médií.

Produkty