NEW
HP Latex
630 Series

  • Nástupca modelu HP Latex 335
  • 30% nižšia teplota, oproti modelom 3xx serie
  • Technológia Pixel Control pre kvalitnejšiu tlač
  • Dostupné aj vo verzii Print & Cut s vyrezávacím plotrom

Nová generácia
HP Latex

Predstavujeme novú revolučnú sériu tlačiarní HP Latex 630!

Prinášajú možnosť tlače bielou farbou, ešte lepší farebný gamut a široké portfólio podporovaných materiálov. Nová technológia Pixel Control zabezpečuje ešte lepšiu kvalitu tlače!

HP Latex 630, to je aj nová úroveň ekológie a udržateľnosti, čoho dôkazom sú viaceré certifikáty. Pri výrobe obalov inkov sa využívajú 100 % recyklované a ďalej recyklovateľné kartóny a plasty z uzavretého procesu HP, vrátane použitých plastových fliaš.

Tlač bielou farbou

Pri modely HP Latex 630W je možnosť tlače bielou farbou, ktorá sa navyše vyznačuje výbornou stálosťou, tzn nedochádza časom k zožltnutiu. Systém recyklácie farby zabraňuje jej sedimentácii

Nové tlačové hlavy

Vďaka použitým tlačovým hlavám a atramentom  ponúka živé farby aj pri vysokej rýchlosti tlače. Navyše na kvalitu tlače dohliada aj systém Pixel Control

Dôraz na ekológiu

Pri výrobe obalov inkov sa využívajú 100 % recyklované a ďalej recyklovateľné kartóny a plasty z uzavretého procesu HP, vrátane použitých plastových fliaš.

Tlačiarne HP Latex 630 series
Ideálne aj pre menšie tlačiarenské firmy!

Realizujte
najlukratívnejšie
zákazky

Výborne sa hodí aj pre menšie tlačiarenské firmy, ktoré vďaka HP Latex 630 môžu rozšíriť svoje portfólio a zisky.

Robustná, smart a produktívna tlač

Dosiahnite vysokú produktivitu so sýtymi farbami rýchlosťou až 35 m2/h. Tlačové úlohy môžete naviac ovládať vzdialene pomocou nástroja HP PrintOS.

Maximalizujte
udržateľnosť vďaka
technológii HP Latex

Atramenty HP Latex na vodnej báze – bez obsahu nebezpečných látok znečisťujúcich ovzdušie, výtlačky bez zápachu, recyklovateľné kartónové obaly atramentov a ekologické média.

Produkty