Resin

  • revolučné Resin atramenty
  • atrament na báze vody
  • rýchle schnutie a prvotriedna kvalita

Revolučné
Resin atramenty
na báze vody

Spoločnosť Epson uvádza novú sériu SureColor SC-R5000 s revolučnými Resin atramentmi Epson UltraChrome RS, ktoré ponúkajú podporu širokej škály materiálov. Predstavujú preto ideálne riešenie pre signage a profesionálnu grafiku, designové agentúry, tlač tapiet a produkciu fotografií. Atrament na báze vody, ktorý je bez zápachu, je možné používať aj v prostredí vyžadujúcom zvláštnu obezretnosť, ako sú školy, nemocnice a hotely. Je vhodný tiež pre vonkajšie použitie, kde je nadmieru dôležitá vysoká odolnosť. Rýchle schnutie umožňuje okamžitú lamináciu a atrament je vysoko odolný proti poškrabaniu. Resin atrament vylepšuje výkon štandardnej aj prémiovej signage tlače a výsledkom je prvotriedna kvalita.

Atrament na báze vody

Bez zápachu

Odolný proti poškrabaniu

Výhody EPSON SC-S

Výnimočný
výkon

Tlačiarne SC-R5010 a SC-R5010L sú prvými veľkoformátovými tlačiarňami s atramentmi na báze vody a organickej živice ponúkajúce konzistentné farebné odtiene, rýchle schnutie a odolnosť voči poškrabaniu. Tlačiarne sú vhodné pre tlač na širokú paletu materiálov, ako je vinyl, bannery, textil, plátno, tapety a fólie, kombinujú presnosť, flexibilitu médií a spoľahlivosť.

Okamžite
suché výtlačky

Efektívny proces sušenia a vytvrdzovania dovoľuje lamináciu a dodanie výtlačku v rovnaký deň, výrazne skracuje čas vybavenia objednávky.

Maximálna doba prevádzky, minimálna údržba

Inovatívny ultrazvukový detektor znižuje riziko poruchy tlačovej hlavy, zatiaľ čo technológia kontroly trysiek (NVT) automaticky kompenzuje prípadné zablokovanie trysky. Tlačové hlavy, ktoré možu vymeniť sami užívatelia, maximalizujú produkčnú dobu. Je ich možné ľahko vymenit behom 60 minút, a to bez špeciálnych nástrojov. Model SC-R5010L naviac obsahuje veľkoobjemový zásobník s funkciou výmeny atramentu počas tlače.

Produkty