Hľadáš prax alebo stáž?

Ak práve hľadáte prax alebo stáž v dynamickom a inovatívnom prostredí, ste na správnom mieste. Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a servis veľkoformátových tlačiarní s modernými technológiami solvent, latex a UV.

Sme hrdí distribútori prvotriednych tlačových médií, ktoré poskytujú vynikajúce výsledky pri tlači širokého spektra vizuálnych materiálov. Okrem toho neponúkame len samotné produkty, ale aj rozsiahle spektrum súvisiacich služieb, ktoré zahŕňajú odborné poradenstvo, školenia a technickú podporu.

V našej spoločnosti sa snažíme vytvárať stimulujúce pracovné prostredie, kde môžete získavať cenné skúsenosti a rozvíjať svoje profesionálne schopnosti. Ak máte vášeň pre nové technológie a inovácie v oblasti tlače, radi vás privítame do nášho tímu.

Neváhajte a pridajte sa k nám na ceste k úspechu a inováciám v oblasti veľkoformátového tlačového priemyslu!

Ak ťa naša ponuka zaujala alebo máš viac otázok, neváhaj nám napísať na našu emailovú adresu tepede@tepede.sk. Už čoskoro pridáme aj kontaktný formulár, aby sme ti uľahčili komunikáciu s nami. Taktiež nás môžeš kedykoľvek kontaktovať telefonicky. Tešíme sa na tvoju správu a prípadne na osobné stretnutie, kde ti radi poskytneme viac informácií o možnostiach praxe alebo stáže v našej spoločnosti.