Ri-jet Optima – samolepiaci vinyl bez kompromisov!

Ri-jet Optima – samolepiaci vinyl bez kompromisov!

Ri-jet Optima – samolepiaci vinyl bez kompromisov!

Ri-jet Optima series je rada samolepiacich vinylov navrhnutá pre veľkoformátovú digitálnu tlač. Predstavuje ideálny vinyl pre stredno a dlhodobé použitie v interiéroch aj exteriéroch na rovných a mierne zakrivených povrchoch. Vďaka Airflow lepidlu je výnimočne efektívnym riešením pre ľahkú aplikáciu bez bublín. Táto špeciálna štruktúra lepidla zabezpečuje hladkú a bezproblémovú inštaláciu na povrchy, prináša teda rýchlosť, efektívnosť a šetrí Váš čas aj náklady. Vďaka tomu sa Ri-jet Optima stáva neodmysliteľným nástrojom pre všetky tlačové projekty, kde je kladený dôraz na precíznu a jednoduchú aplikáciu.

Polymerický vinyl so stabilizáciou proti UV žiareniu zabezpečuje farebnú stálosť potlačeného povrchu po dobu až 5 rokov. Permanentné lepidlo poskytuje vynikajúcu adhéziu na rôznych povrchoch a je dostupné v čírom alebo aj sivom prevedení pre extra opacitu. Podľa Vašich preferencií je k dispozícii aj verzia s kraftovým linerom s hmotnosťou 135 g/m² (bez Airflow).

Ri-Jet Optima
Ri-Jet Optima

Hlavné výhody

• Vysoká prispôsobivosť povrchu

• Vysoká dimenzionálna stabilita (nízky zmršťovací efekt)

• Kompatibilita so solventnými, eko-solventnými, latexovými a UV inkjetovými tlačiarňami

• Ideálny pre všetky hladké povrchy

• Dostupný v bielej lesklej, čírej lesklej a čírej matnej úprave

• Dostupný s čírym a sivým lepidlom

 

Typické použitie

Ri-jet Optima je optimálnym riešením pre stredne a dlhodobú vonkajšiu reklamu na vlakoch, autách a autobusoch. Vynikajúce výsledky možno dosiahnuť aj pri strednodobej a dlhodobej interiérovej aplikácii v obchodoch, nákupných centrách a na letiskových termináloch, a to na všetkých rovinatých aj jemne zakrivených povrchoch.

Hrúbka 75 mikrónov zabezpečuje výbornú odolnosť a súčasne prispôsobivosť.

 

Vinyl je súlade s nariadením REACH a smernicou RoHS. Ri-jet Optima – Vaša prvotriedna voľba pre kvalitnú a odolnú samolepiacu tlač.